27. juna 2026.
Radio televizija Pančevo
Društvo Sport Srbija Vesti

Predsednik Vučić čestitao evropsko srebro Angelini Topić

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je atletičarki Angelini Topić osvajanje srebrne medalje u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Rimu.

“Srdačne čestitke našoj Angelini Topić na osvojenom evropskom srebru. Srbija je ponosna na Vaš speh i sjajnu sportsku budućnost koja Vas tek čeka. Bravo, Angelina“, napisao je Vučić sinoć na svom nalogu na mreži Iks.

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju u skoku u vis, pošto je u finalu skočila 1,97 metara.

Related posts

Vlada usvojila više dokumenata o razumevanju i saradnji između Srbije i Kine

Saobraćajna policija  na teritoriji Južnog Banata privremeno oduzela osam vozila

Večeras u polufinalu Kupa Srbije, Crvena zvezda dočekuje Partizan

Ostavite komentar

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija