27. juna 2026.
Radio televizija Pančevo
Društvo Sport Srbija Vesti

Predsednik Vučić čestitao evropsko srebro Angelini Topić

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je atletičarki Angelini Topić osvajanje srebrne medalje u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Rimu.

“Srdačne čestitke našoj Angelini Topić na osvojenom evropskom srebru. Srbija je ponosna na Vaš speh i sjajnu sportsku budućnost koja Vas tek čeka. Bravo, Angelina“, napisao je Vučić sinoć na svom nalogu na mreži Iks.

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju u skoku u vis, pošto je u finalu skočila 1,97 metara.

Related posts

Karcinom prostate često oboljenje kod muškaraca

Uspeh streličara iz opštine Opovo

Todorov na trećoj redovnoj sednici Olimpijskog komiteta Srbije

Ostavite komentar

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija